گارانتی محصولات

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما و خرید محصولات ما ، گارانتی کلیه محصولاتی که با برچسب گارانتی مشخص شده اند به گونه ای است که اگر شما به هر علت از خرید خود رضایت نداشتید، یا  احساس کردید که  محصول خریداری شده مناسب شما نیست ما با رضایت کامل تمامی وجه شما راعودت خواهیم داد.

کافیست مراحل زیر را طی کنید:

۱- ایمیلی با موضوع ” درخواست عودت وجه ” به آدرس ایمیل site@mohammadakbari.net ارسال کرده و توضیحاتی از قبیل نام محصول ؛ نام و نام خانوادگی، تلفن تماس، آدرس ایمیل، تاریخ سفارش و شماره سفارش یا شماره پیگیری خود را به ما اطلاع دهید.

۲- در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس می گیرند تا اصل محصول فیزیکی مانند کتاب یا اطلاعات مورد نیاز محصولات دانلودی  و شماره کارت بانکی خود را به آدرس پستی ما ارسال کنید.

۳- به محض رسیدن محصول و یا دریافت اطلاعات لازم در محصولات دانلودی حداکثرظرف مدت ۴۸ ساعت کاری مبلغ محصول و هزینه ارسال به حساب شما واریز خواهد شد.

۴-لازم به ذکر است حداکثر مهلت استفاده از گارانتی و عودت محصول برای خریدهای آنلاین سه ماه از تاریخ خرید و برای خریدهای غیر آنلاین سه ماه از تاریخ ارسال ایمیل خرید محصول به آدرس site@mohammadakbari.net می باشد .

با تشکر از خرید شما