همسر داری به سبک لیلی مجنون

همسر داری به سبک زوج های خوشبخت

اکثر زوج ها در اوایل آشنایی یا اوایل ازدواج شان بسیار احساس خوشبختی کرده و عاشقانه با هم رفتار میکنند که انگار هیچ زوجی مانندشان نبوده و نیست. آنها طوری رفتار می کنند که گویی زندگی لیلی و مجنونی برای خودشان راه انداختند و آیین همسر داری رو از بدو تولد بلدند. کمی جلوتر بیاییم، می بینیم که همین لیلی و مجنون دیگر آنچنان درگیر مسائل زندگی و روز مرگی شده اند که تمام این کارها به فراموشی سپرده شده و حتی مشاجره هایی هم بین دو لیلی و مجنونمان رخ می دهد. اما واقعا نگران اینکه روابط شما دیگر مثل قبل نیست نباشید، شما و همسرتان هر وقت که اراده کنید می توانید دوباره به سبک لیلی و مجنون زندگی کنید. در ادامه یا همین پایین یک سری رفتار همسر داری به سبک لیلی و مجنونی را با هم بررسی می کنیم. و قول بدهید صرفنظر از غرور و تکبر طرفین،  این کارها را انجام دهید. باور کنید این کارها معجزه می کند.

۱.جنتل من یا جنتل وومن فرقی نمیکند، زمانی که یک کار برای شما انجام می دهد حتما از او تشکر کنید، این تشکر می تواند زبانی باشد، اما برای اینکه تاثیر گذاری بهتری داشته باشد حتما تشکر خودتان را با یک عامل فیزیکی همراه کنید، این عوامل فیزیکی می تواند یک بوسه بر دستان همسرتان حین تشکر و قدردانی باشد.

۲. هر جا احساس کردید میخواهد بینتان مشاجره یا دعوا پیش بیاید، سعی کنید نقطه ضعف های همسرتان را هوشمندانه بشناسید و آنها را پوشش دهید. اگر نمی توانید نقطه ضعف های همسرتان را بشناسید، در سراسر اینترنت تست هایی نظیر تست mbti یا تست DISC هست و طبق تستی که هر کس انجام می دهد، نقاط ضعف و نقاط قوت و ترجیحات آن فرد را استخراج می کند. مثلا اگر بر اساس تست دریافتید که همسرتان درونگرا است، خب به همسرتان گیر ندهید که چرا در جمع ساکت هستید، این ترجیح آن فرد است و هیچ بیماری و کم اهمیتی هم نیست.

کتاب حلقه های جاودانه را مطالعه کنید

۳. اگر امکانش برایتان هست، زمانی که همسرتان از خانه بیرون میرود، حتی در زمان قهر بین شما این مورد را فراموش نکنید و حتما او را تا جلوی در بدرقه کنید.

۴.کاری نکنید که همسرتان خسته شود، کاری کنید که در حین کار کردن همسرتان احساس لذت یا حداقل احساس بد به او دست ندهد. برای اینکار حتما اگر روزی همسرتان خسته است و بی انگیزه از او خواهش کنید نصف کارهایش را به شما بسپارد. باور کنید معجزه میکند و احساس او سریعا تغییر خواهد کرد. البته یاد داشته باشید که همراه با لبخند، نه با بی تفاوتی و صرفا جهت رفع تکلیف

سخن آخر

همسرتان یک شیء یا یک ربات نیست، گاهی هم خسته می شود، گاهی بی انگیزه، گاهی بد اخلاق. این هنر همسر داری شماست که بتوانید احساسات او را در آغوش بکشید.

راستی اینستاگرام منو دنبال کردید؟

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *